|
Participatioun un den Compétitiounen
Nom | CAT. | cross | indoor | chaltag | meetings | champ. P. | coupes | route | dua tria | total |
Tironi Christophe | ScoM 91 | 7 | 5 | 20 | 16 | 0 | 3 | 2 | 2 | 55 |
Bebon Yoann | MinM 89 | 3 | 13 | 0 | 23 | 10 | 5 | 0 | 0 | 54 |
Ewerling Anouck | MinF 90 | 3 | 9 | 0 | 17 | 9 | 5 | 4 | 1 | 48 |
Tironi Stephanie | CadF 88 | 3 | 12 | 0 | 16 | 13 | 3 | 0 | 0 | 47 |
Wagner Alex | ScoM 92 | 4 | 5 | 19 | 3 | 0 | 3 | 2 | 10 | 46 |
Pennacchio Eric | DebM 93 | 5 | 5 | 17 | 10 | 0 | 0 | 4 | 4 | 45 |
Tremont Sonia | ScoF 92 | 6 | 5 | 16 | 10 | 0 | 3 | 2 | 3 | 45 |
Lallemang Max | DebM 93 | 7 | 5 | 18 | 11 | 0 | 0 | 2 | 2 | 45 |
Schumacher Claire | ScoF 92 | 6 | 5 | 18 | 10 | 0 | 3 | 1 | 0 | 43 |
Possenti Kelly | DebF 93 | 6 | 5 | 20 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 42 |
Lallemang Bob | MinM 90 | 4 | 10 | 0 | 13 | 10 | 4 | 1 | 0 | 42 |
Krumlovsky Tamara | LudF 97 | 7 | 2 | 11 | 13 | 0 | 0 | 7 | 2 | 42 |
Lieners Yannick | CadM 88 | 8 | 2 | 0 | 5 | 7 | 3 | 1 | 15 | 41 |
Bertemes Max | CadM 88 | 1 | 11 | 0 | 10 | 16 | 3 | 0 | 0 | 41 |
Bertemes Bob | DebM 93 | 6 | 5 | 18 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 |
Thill Maya | DebF 93 | 5 | 5 | 18 | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 | 41 |
Dietrich Gregory | DebM 93 | 5 | 5 | 17 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 39 |
Haas Marc | MinM 90 | 2 | 10 | 0 | 15 | 7 | 4 | 1 | 0 | 39 |
Putz Tom | ScoM 91 | 4 | 4 | 12 | 11 | 0 | 3 | 5 | 0 | 39 |
Dalscheid Yann | MinM 90 | 7 | 1 | 0 | 5 | 7 | 4 | 3 | 11 | 38 |
Sondag Thierry | BenM 95 | 6 | 2 | 11 | 12 | 0 | 0 | 6 | 0 | 37 |
Ewen Bob | ScoM 92 | 1 | 4 | 17 | 11 | 0 | 3 | 0 | 0 | 36 |
Knoch Liz | DebF 93 | 5 | 5 | 16 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 35 |
Bossi Laura | DebF 94 | 4 | 5 | 15 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 |
Krumlovsky Stephanie | BenF 95 | 5 | 1 | 10 | 12 | 0 | 0 | 4 | 1 | 33 |
Putz Gilles | CadM 87 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7 | 2 | 13 | 0 | 33 |
Bebon Quentin | BenM 96 | 6 | 2 | 9 | 15 | 0 | 0 | 1 | 0 | 33 |
Simon Noémie | ScoF 91 | 3 | 4 | 17 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 32 |
Koep Jan | ScoM 92 | 6 | 2 | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 9 | 31 |
Lieners Sandra | MinF 90 | 8 | 2 | 0 | 3 | 3 | 5 | 2 | 8 | 31 |
Bemtgen Yannick | DebM 93 | 7 | 5 | 14 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 |
Ewen Anouk | DebF 94 | 2 | 5 | 14 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 |
Hoeser Jil | DebF 93 | 0 | 0 | 20 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 31 |
Wagener Gilles | DebM 93 | 5 | 4 | 17 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 31 |
Sondag Nadja | ScoF 91 | 0 | 0 | 13 | 11 | 0 | 3 | 3 | 0 | 30 |
Biever Muriel | LudF 97 | 7 | 2 | 8 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 29 |
Devos Eric | BenM 95 | 6 | 2 | 9 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 29 |
Lippert Liz | ScoF 92 | 0 | 0 | 15 | 10 | 0 | 3 | 1 | 0 | 29 |
Possenti Ken | MinM 90 | 6 | 8 | 0 | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 28 |
Ceccon Patricia | BenF 95 | 6 | 2 | 9 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 27 |
Thill Steve | MinM 89 | 0 | 8 | 0 | 6 | 9 | 4 | 0 | 0 | 27 |
Börger Yves | ScoM 92 | 5 | 4 | 13 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 26 |
Wagner Tun | CadM 88 | 0 | 2 | 0 | 15 | 7 | 2 | 0 | 0 | 26 |
Weibel Gusti | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 22 | 0 | 26 |
Rutare Kevin | ScoM 91 | 2 | 5 | 15 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 25 |
Ulmerich Sven | ScoM 92 | 4 | 4 | 12 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 25 |
Lieners René | VetM | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 1 | 12 | 24 |
Ewerling Corinne | CadF 88 | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 9 | 24 |
Back Nora | ScoF 91 | 2 | 4 | 14 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 24 |
Langers Jamie | DebF 94 | 0 | 0 | 20 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 24 |
Seidel Christian | SenM | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 12 | 23 |
Agostini Michael | MinM 89 | 2 | 5 | 0 | 5 | 4 | 4 | 3 | 0 | 23 |
Liber Yannick | ScoM 91 | 7 | 4 | 7 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 23 |
Betti-Sorbelli Julie | BenF 96 | 5 | 2 | 6 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 23 |
Schloesser Pierre | SenM | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 13 | 1 | 22 |
Nothum Vincent | SenM | 4 | 1 | 0 | 7 | 3 | 0 | 6 | 0 | 21 |
Possenti Joé | MinM 90 | 2 | 6 | 0 | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | 21 |
Bossi Lisa | BenF 95 | 3 | 2 | 6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 |
Ries Jennifer | ScoF 92 | 0 | 0 | 12 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 21 |
Offermann Vicky | VetM | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 1 | 20 |
Deister Lynn | ScoF 92 | 0 | 5 | 10 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 20 |
Tremont Jeff | MinM 90 | 8 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 20 |
Rauchs Tom | BenM 95 | 4 | 2 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 |
Koep Anja | BenF 95 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 19 |
Putz Fabienne | BenF 95 | 0 | 0 | 7 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 | 19 |
Philippy Fred | LudM 97 | 4 | 2 | 3 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 |
Assel Garry | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 10 | 18 |
Stocklausen Patrick | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 6 | 17 |
Glesener Anne | ScoF 91 | 0 | 4 | 5 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 17 |
Lemarchand Jérémy | ScoM 91 | 4 | 5 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 |
Orazi Sam | ScoM 91 | 3 | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 |
Schockmel Louise | BenF 95 | 4 | 0 | 3 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 17 |
Majerus Jean-Pierre | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 17 |
Philbert Sébastien | DebM 93 | 1 | 4 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 |
Fantauzzi Luca | LudM 97 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 16 |
Groben Pascal | SenM | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 4 | 1 | 1 | 15 |
Schockmel Leon | ScoM 92 | 5 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 |
Del Toe Christophe | CadM 87 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 3 | 1 | 0 | 14 |
Collot Antoine | ScoM 92 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 13 |
Ramcilovic Elvira | DebF 94 | 1 | 0 | 7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 |
Willière Lynn | BenF 95 | 4 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 |
Krempchen Markus | SenM | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 13 |
Tironi Olga | SenF | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 12 |
Bertemes Ann | LudF 98 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 |
Raach Pascal | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 4 | 11 |
Ewerling Nadine | VetF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 | 11 |
Bertani Leo | LudM 97 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 |
Majerus Jérôme | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 |
Puma Jonathan | DebM 93 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 |
Pütz Lisa | BenF 95 | 1 | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 |
Anen Roland | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 |
Aleixo Delgado Ricardo | DebM 94 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 |
Lang Raphaël | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 0 | 10 |
Lua Jérôme | JunM 86 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 |
Schloesser Caroline | BenF 95 | 4 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 |
Biel Robert | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 10 |
Koep Jeff | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 9 |
Reger Pit | ScoM 92 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 9 |
Schleich Tom | SenM | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 9 |
Greudin Elodie | LudF 98 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 |
Heiser Ben | ScoM 92 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 |
Puma Ornella | DebF 94 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 |
Krumlovsky Nic | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 |
Schockmel Roland | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 8 |
Oberto Yannick | BenM 95 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 |
Braun Nadine | CadF 88 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7 |
Collot Raphaël | DebM 94 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 |
Grün Max | BenM 96 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 |
Hentges Manon | CadF 87 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7 |
Lemarchand Sébastien | DebM 93 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 |
Olinger Jill | CadF 87 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 |
Els Jessica | BenF 95 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Verdier Laura | DebF 94 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Dittgen Colette | SenF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 |
Breden Guy | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 5 |
Dias Santos Vincent | MinM 90 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Heiser Jil | BenF 95 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Hornick Chris | BenM 96 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Spigarelli Isabel | ScoF 92 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 |
Reuland Sacha | BenM 95 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Saddi Alissia | DebF 94 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Mantrisi Romain | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 |
Antinori Jeannot | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Dalscheid Egide | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 |
Biever Valerie | LudF 99 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Gonzalves Bruno | EspM 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 |
Him Bruno | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 |
Knoch Patrick | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 |
Mathieu Sam | BenM 95 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Orazi Joe | BenM 96 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Thill Johanna | VetF | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Gastauer Ben | CadM 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Graaff Laurent | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Olinger Tim | ScoM 92 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Pennacchio Déa | VetF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Els Magali | LudF 97 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Mosar Dominique | LudM 97 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Fracasso Lara | DebF 94 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Lallemang Jean | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Maas Christian | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Pletsch Marc | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Schmit Ted | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Gindorff Erny | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Mischo Georges | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Hempel Serge | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Cavallaro Dario | BenM 96 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Chiapolino Mario | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Delaunay Ludowic | SenM | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ewen Guy | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Gandini Carlo | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Meyers Norman | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Weber Yves | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Thyssen Patrick | BenM 95 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Dittgen Jean-Paul | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Gindorff Tamara | CadF 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Hempel Dana | BenF 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Olinger Marc | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Dias Santos Loic | BenM 96 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ecker Frank | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Faber Isabelle | SenF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Kinn Benjamin | BenM 96 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Kirsch Roger | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Laures Gilles | BenM 95 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Lecomte Laurent | SenM | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Liber Alain | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Philippy Tess | LudF 99 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Schneider Joe | BenM 96 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Holzem Gilbert | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Breckler William | BenM 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Didier Alain | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hilger Ben | BenM 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Junckel Alain | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jung Josy | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Papi Dany | SenM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pennacchio René | VetM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Schloesser Max | LudM 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Schmit Jasmine | BenF 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
athlètes | cross | indoor | chaltag | meetings | champ. P. | coupes | route | dua tria | total | |
177 | Total | 326 | 281 | 701 | 611 | 187 | 161 | 340 | 165 | 2772 |
maximum | 8 | 13 | 20 | 23 | 16 | 5 | 22 | 15 | 55 |